Warsztaty popołudniowe dla dzieci
2022-09-13 13:16:00

tel. 32 471 76 97 wew. 38

Już w październiku Wypożyczalnia Literatury dla Dzieci startuje z ofertą warsztatów popołudniowych.
Co chcemy Wam zaproponować?
Dla przedszkolaków  w każdy wtorek o godz. 17:00 proponujemy „Spotkania z książką” podczas których będziemy czytać baśnie, bajki, wiersze, opowiadania. Wybierzemy się w najdalsze zakątki wyobraźni oraz tworzyć będziemy oryginalne prace plastyczne.
Jeśli wśród nas są pasjonaci programowania to nie może ich zabraknąć w Bibliotece w środy o godz. 17:00 na „Bibliotecznej Szkole Koderów”. Wtedy przy użyciu zestawów klocków Lego WeDo projektować będziemy niesamowite konstrukcje by później wprawić je w ruch.
Dziecięce artystyczne dusze zapraszamy w czwartki o godz. 17:00 na warsztaty artystyczne „Pędzelek”. Farby, pędzle, ołówki, kredki a także inne materiały plastyczne pomogą nam stworzyć dzieła sztuki, które cieszą oko i są podziwiane przez czytelników odwiedzających Wypożyczalnię Literatury dla Dzieci.

Wszystkie warsztaty są bezpłatne. Informacje i zapisy w Wypożyczalni Literatury dla Dzieci.