Kariera, gotowi, start! Warsztaty tworzenia CV i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
2022-10-28 15:03:00

27.10.2022 r.

W czwartek, 27 października w Szkole Podstawowej nr 6, odbyło się pierwsze spotkanie w ramach projektu „Młodzieżowa AktywacJA” dofinansowanego przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJa”.

Młodzież zmierzyła się z tematem rynku pracy. Podczas warsztatu prowadząca, Gabriela Kwarta, opowiedziała o zagadnieniach odnoszących się do debiutu na rynku pracy. Przedstwione zostały praktyczne wskazówki jak przekonać rekruterów, że warto zaprosić młodego człowieka poszukującego pracę na rozmowę. Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się, jak samodzielnie stworzyć oryginalne CV oraz jak przygotować się na najtrudniejsze pytania HR-owców.

Gabriela Kwarta – trenerka z Good Books

Pozytywistka z misją wdrażania biznesowych praktyk marketingu w sektorze kultury. Studiowała polonistykę na Uniwersytecie Wrocławskim i zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Uzyskała tytuł magistra na podstawie pracy “Rola zasobów ludzkich w zarządzaniu sprzedażą w instytucji kultury”.
Przez 9 lat pracowała w Narodowym Forum Muzyki, w tym 4 lata na stanowisku koordynatora w Dziale Marketingu i Sprzedaży. Dodatkowo zajmowała się projektem „Obrazy dźwiękiem malowane” skierowanym do osób z niepełnosprawnościami. Posiada uprawnienia koordynatora dostępności. Przez 2 lata wykładała przedmiot „Promocja i marketing dóbr kultury” w Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu.
Obecnie całym sercem oddaje się pracy w Good Books. W wolnym czasie uczy się gry na hang drumie, kaligrafii i języka islandzkiego. Każde wakacje spędza na dalekiej północy.

Projekt dofinansowany przez Fundację Empiria i Wiedza w programie „InwestorJA”