Świadomy, głęboki oddech – skuteczne remedium na stres
2022-11-18 08:10:00

30.11.2022 r.  godz. 18:00

Śpiewając wyrażamy to, czego nie możemy powiedzieć słowami, a pielęgnując dobry, głęboki oddech nie tylko dotleniamy organizm lecz poprawiamy pamięć, koncentrację i kreujemy zaufanie do siebie.

Metoda „Świadomy, głęboki oddech” przeznaczona jest dla wszystkich, młodszych i starszych, a szczególnie dla tych osób, które walczą ze stresem i lękiem np. z lękiem przed egzaminem, przed wystąpieniem publicznym, itd.  Praca z oddechem jest podstawą do poprawnej dykcji i przynosi dużą pomoc osobom jąkającym się. Świadomy, głęboki oddech to doskonałe remedium na lęk i stres, które dobrze jest mieć w „podręcznej apteczce”.

Zapraszamy na spotkanie 30 listopada o godz. 18:00 do Biblioteki Głównej, ul. Wielkopolska 1a.

Lunia- profesor śpiewu i coach świadomego, głębokiego oddechu. Od ponad 30 lat uczy i propaguje wiedzę na temat roli śpiewu i oddechu w życiu człowieka.

Inspirer Respirer – Lunia

Świadomy Głęboki Oddech – audycja z Agnieszka Stalkoper

Odkrywamy siebie na nowo poprzez pracę z głosem – rozmowa z Żanetą Poirieux

Autorskie nagrania z cyklu „Spotkanie przy herbatce”, między innymi:

Oddech i głos – barometr naszych emocji

Nasz własny głos – najbardziej sprzyjająca dla nas energia

Oddech i głos – komunikacja z przestrzenią