W MARCU FILIA NR 7 POLECA
2023-03-02 12:43:00

ul. Cieszyńska 101
tel. 32 475 26 39

W marcu polecamy serię Całkowicie rozdarci Carian Cole. Pierwszy tom opowiada o historii wielkiego uczucia dwojga ludzi, które nie powinno było się zrodzić. Jeden pocałunek między Torenem i Kenzi zmienia wszystko. Oboje nie potrafią o nim zapomnieć. Są gotowi zaryzykować, by ponownie to poczuć. Jednak na drodze do ich szczęścia stoi pewna osoba, której za nic na świecie nie chcą skrzywdzić – ojciec Kenzi.

Natomiast drugi tom opowiada o tym, jak  Tyler Grace, wycofany, małomówny, pokiereszowany przez los i życie mężczyzna podczas spaceru przez las znajduje dziewczynę w zamkniętej dziurze w ziemi. Okazuje się, że jest to porwana przed jedenastu laty Holly Daniels…

Obie historie są zupełnie inne, ale piękne i wzruszające, chwytają za serce już od pierwszych stron
i trzymają w napięciu do samego końca.

Serdecznie zachęcamy do wypożyczenia książek „Rozdarty” i „Przywiązany”.