Miłość w rytmie punk rocka - spotkanie autorskie z Karoliną Hejmanowską
2023-04-27 08:04:00

ul. Opolska 1b
e-mail: filia1@biblioteka.jastrzebie.pl

Tegoroczny, XX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, przebiegł pod hasłem Moja, Twoja, Nasza – Biblioteka! i obfitował w moc atrakcji dla każdego.

Oprócz wydarzeń zaplanowanych w dniach 8-15 maja 2023 r. w Bibliotece Głównej oraz w Parku Zdrojowym, ciekawe spotkania czekały także na Czytelników poszczególnych Filii.

W piątkowe popołudnie, 12 maja, w Filii nr 1 odbyło się spotkanie z Karoliną Hejmanowską, autorką książek „Adres w sercu” oraz „Miłość w rytmie punk rocka”. Spotkanie poprowadziła dziennikarka - Katarzyna Barczyńska-Łukasik.

„Miłość w rytmie punk rocka” to opowieść o codziennych wyzwaniach, życiowych niepowodzeniach, a także weryfikowaniu życiowych planów przez dorosłe życie. Różnice bohaterów w powieści zacierają się pod naporem przeżytych doświadczeń, samotności, braku akceptacji i zrozumienia. Jest to piękna romantyczna historia oparta na prawdzie i szczerości.

Karolina Hejanowska urodziła się w 1992 roku, mieszka na Śląsku, w Wodzisławiu Śląskim.

Dziękujemy za udział w spotkaniu i zachęcamy do lektury!