Spotkanie z Markiem Marcinowskim, autorem książek dla dzieci
2023-05-18 11:48:00

ul. Jasna 1a

e-mail: filia5@biblioteka.jastrzebie.pl

8 maja mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej Filli autora znakomitych książek dla dzieci - Marka Marcinowskiego - który podzielił się z nami swoją pasją do pisania i twórczości.

Młodzi czytelnicy z uśmiechami na twarzach witali gościa, gdy pojawił się w murach Biblioteki, a potem pan Marek bardzo ciekawie opowiadał im o inspiracjach, które skłoniły go do pisania, a także o niezliczonych postaciach, które stworzył na kartach swoich książek. Opowieści były pełne fantazji, humoru i przygód, które przeniosły nas wszystkich w świat wyobraźni.

Nasi mali Czytelnicy mieli również okazję zadać pytania pisarzowi, na które z chęcią odpowiadał, dzieląc się swoimi doświadczeniami.

Dziękujemy panu Markowi Marcinowskiemu za wspaniałe spotkanie i inspirujące słowa! Jesteśmy przekonani, że to doświadczenie zostanie na długo w pamięci naszych młodych Czytelników i zmotywuje ich do jeszcze większej miłości do książek i literatury.