JĘZYKI OBCE – KURSY BARDZO POMOCNE!
2023-09-15 14:26:00

Mediateka
ul. Opolska 1b

MAMY TO i TO!

Języki obce – kursy bardzo pomocne!

Polecamy skuteczne materiały do nauki języków obcych przeznaczone dla osób, które rozpoczynają przygodę
z językiem obcym, chcących pogłębić lub utrwalić wiedzę czy też dla tych, którzy  przygotowują się do egzaminów lub wyjazdu za granicę w celach turystycznych. Materiały te dają możliwość samodzielnej nauki gramatyki, słownictwa i wymowy, pomagają również rozwijać umiejętność słuchania ze zrozumieniem, mówienia, czytania i pisania w języku obcym.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów dostępnych w Mediatece  m.in.: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niderlandzkiego oraz takich, które stanowią nie lada wyzwanie:  fiński, arabski, turecki czy chiński. Mamy też „coś” dla obcokrajowców chcących „poćwiczyć” naukę naszego języka ojczystego!

Podobno na naukę nigdy nie jest za późno więc:

corsi di lingua straniera ils attendent a Mediateka!