SZALIK – warsztaty wyklejanek z Joanną Rusinek
2023-09-26 09:45:00

07.10.2023 r.

SZALIK to niezwykłe warsztaty wyklejanek z Panią Joanną Rusinek, które odbyły się podczas ogólnopolskiej NOCY BIBLIOTEK
Spotkanie  z ilustratorką prowadzone wokół książki “Szalik. O Wisławie Szymborskiej dla dzieci” Michała Rusinka, przeznaczone były dla najmłodszych czytelników.

„Szalik” to ilustrowana książka dla dzieci przybliżająca życie Noblistki. To zabawna opowieść o małej Ichnie
i dorosłej Wisławie.

Joanna Rusinek –  jest ilustratorką, projektantką okładek płyt i książek. Ukończyła studia na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Jej ilustracje zdobią książki dla dzieci, a także pojawiają się na łamach “Dużego Formatu”, “Wysokich Obcasów Extra” i “Tygodnika Powszechnego”.

ZOBACZ GALERIĘ