Spotkanie z Mikołajem w Miejskiej Bibliotece Publicznej
2023-11-20 13:17:00

06.12.2023r.

6 grudnia świąteczna magia zagościła w Bibliotece! Tego dnia odwiedził nas Mikołaj, który swoją obecnością wprowadził w świąteczny nastrój zarówno małych, jak i dużych czytelników. Hol Biblioteki Głównej wypełnił
się śmiechem, radością i oczywiście pytaniami odważnych maluchów. Mikołaj opowiadał o swoich przygodach, dzielił się anegdotami, rozdawał łakocie i z nieukrywaną ciekawością słuchał opowieści dzieci o ich największych marzeniach świątecznych.
Po tym niezwykle emocjonującym spotkaniu przyszedł czas na spektakl dla dzieci pt. „Misterium Narodzenia”, którego aktorzy za pomocą drewnianych kukiełek przenieśli nas do biblijnych czasów Betlejem.
Widzowie byli nie tylko biernymi obserwatorami, ale również uczestnikami tego magicznego przedstawienia. Kukiełki zaczęły wychodzić ze sceny, by pobawić się z najmłodszymi, dzieląc się swoją radością i energią.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tego wyjątkowego spotkania. Niech świąteczna magia będzie z nami przez cały rok!

ZOBACZ GALERIĘ