Świąteczne też Mamy!

Mediateka
ul. Opolska 1b

Świąteczne też Mamy!

Nie tylko "Last Christmas" można wygrzebać z płytoteki Mediateki. Znajdziecie w niej wiele świątecznych przebojów, które pomimo niezliczonych odsłuchań chyba nigdy się nie znudzą. Trudno sobie wyobrazić bez
nich ten przedświąteczny czas – tych wszystkich doznań wzrokowych, smakowych, węchowych i słuchowych okraszonych muzyką. Jednak zanim jeszcze zacznie pachnieć piernikami i smażonym karpiem i nastanie świąteczny nastrój, w tym ferworze porządków, zakupów i poszukiwań prezentów, warto umilić sobie czas okołoświątecznymi nagraniami. I choć uwielbiamy polskie kolędy, to równie chętnie słuchamy zagranicznych przebojów.

Zapraszamy do Mediateki niech was do niej prowadzi „Driving Home for Christmas”.

Wesołych Świąt!