Filmy, które nigdy się nie znudzą

ul. Opolska 1b

MAMY TO i TO!

Filmy, które nigdy się nie znudzą

Młodzieżowe evergreeny z czasów PRL-u, które mimo upływu lat wcale się nie starzeją nadal nas bawią
lub wzruszają. Zróbcie sobie taki dzień  i w kinie domowym obejrzyjcie rodzinnie te klasyki kina polskiego. Wychowało się na nich kilka pokoleń, przyciągały do kin i przed telewizory ogromną publiczność a powiedzenia
i piosenki, które tam słyszeliśmy do dzisiaj funkcjonują w mowie potocznej. To fantastyczne polskie produkcje filmowe, które uczą pracy w grupie, szacunku do tradycji, kształtują wyobraźnię, charaktery, prawidłowe wzorce zachowań. Filmy, które udowadniają że nie potrzeba spektakularnych efektów specjalnych czy wielomilionowych nakładów finansowych aby opowiedzieć fascynującą przygodę o marzeniach i przyjaźniach dla dużych i małych.

Zachęcamy do obejrzenia, bo naprawdę warto!