GENTELMENI MUZYKI

ul. Opolska 1b

Mamy To i To!

GENTELMENI MUZYKI

Śpiewający aktorzy, przystojniacy, mężczyźni prawie idealni to tak w wielkim skrócie opis wokalistów, których dzisiaj polecamy do słuchania.

BOLTON  Michael  legendarny amerykański piosenkarz, znany jest przede wszystkim ze swoich ciepłych i delikatnych pop-rockowych ballad. W latach 80 i 90 wzdychały do niego miliony fanek z całego świata, kiedy kradł ich serca takimi przebojami, jak "When a Man Loves a Woman"czy "How Am I Supposed to Live Without You"

BUBLE Michael - kanadyjski piosenkarz jazzowy i popowy oraz aktor. Odznacza się oryginalną, ciepłą barwą głosu. Za sprawa nowych aranżacji kultowych przebojów – głównie romantycznych ballad -otworzyły się artyście drzwi do międzynarodowej kariery.

DUSK Matt -  świat muzyki swingującej to jego naturalne środowisko. Znany z muzyki jazzowej, m.in. coverów Franka Sinatry. Świetnie wykonane, melodyjne i ekspresyjne piosenki jego autorstwa są już wielkimi przebojami.

TRACZYK Jan - polski aktor musicalowy, wokalista, kompozytor i tekściarz. Znany z ról teatralnych m.in. Jana w musicalu Metro w Studio Buffo; Radamesa w musicalu Aida oraz Jana w musicalu Piloci w Teatrze Muzycznym „Roma”. To uzdolniony wokalista i kompozytor, który coraz odważniej wkracza na polską scenę muzyczną a jego występy robią naprawdę duże wrażenie na słuchaczach.

OCHMAN Krystian - amerykańsko-polski piosenkarz i kompozytor, który w swojej twórczości łączy brzmienie śpiewu klasycznego z repertuarem rozrywkowym.

BOE ALFIE – brytyjski aktor musicalowy mający na swoim koncie nie tylko liczne role w spektaklach muzycznych ale także wspaniałe trasy koncertowe i wydane płyty.