Witaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju!

Aktualności

Wieczór z Andersenem 2024 – Andersen i zwierzęta
2024-03-13 09:18:00

Biblioteka Główna
ul. Wielkopolska 1a
tel. 32 471 67 68 wew. 38

5 kwietnia w Bibliotece Głównej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - Wieczór z Andersenem, w tym roku pod hasłem Andersen i zwierzęta. Naszym gościem specjalnym była pani Joanna Olech, autorka książek dla dzieci, która miała okazję odwiedzić dom Andersena i podzielić się z nami swoimi fascynującymi opowieściami.
W poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie - jak Hans Christian Andersen dbał o zwierzęta, z pomocą przyszły nam ekspertki – panie weterynarki. Dzieliły się one swoją wiedzą na temat troski o zwierzęta, podpowiadając jak właściwie dbać o naszych futerkowych przyjaciół. Nie mogło oczywiście zabraknąć lektury baśni. Tego wieczoru wysłuchaliśmy przygód "Calineczki", a wyjątkowe prace plastyczne zainspirowane baśniami oraz baśniowe zabawy ruchowe sprawiły, że wieczór był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników.
Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do naszego wieczoru z Andersenem i zwierzętami. Mamy nadzieję,
że wspólne chwile spędzone w magicznej atmosferze baśni pozwoliły nam spojrzeć na świat trochę z innej perspektywy i zainspirowały nas do troski o zwierzęta oraz do kontynuowania czytania i odkrywania literatury
dla dzieci.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

 

 

Newsletter

Wpisz swój adres email

Miejska Biblioteka
Publiczna

w Jastrzębiu-Zdroju

44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 1a

32 471 76 97 ; 32 471 67 68