A może na majówkę grę?

Wypożyczalnia Gier Planszowych
Filia nr 2 "Masnówka"
ul. Witczaka 3a

Przyjemny majówkowy relaks idealnie mogą dopełnić planszówki.

Gry planszowe dają możliwość stworzenia niezapomnianej atmosfery podczas wspólnych chwil w gronie najbliższych osób, ale nie tylko.
To także: tworzenie wspólnych więzi, możliwość rozwoju umiejętności społecznych, nauka komunikacji czy skupienia i koncentracji.

Ten kto gra wie, ten kto nie próbował koniecznie zachęcamy do rozpoczęcia przygody z grami planszowymi.

Niezależnie od tego do której grupy należysz zapraszamy do Wypożyczalni Gier Planszowych.

Dysponujemy już 500 grami, a od początku roku zbiory Wypożyczalni powiększyły się o ponad 80 tytułów! Wśród nich takie perełki jak:

- Uczta dla Odyna
- Moje małe Everdell
- Dobry Rok
- Kotełki
- Moja wyspa
- Flamecraft

Jesteśmy dla Was dostępni od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 19:00 oraz w soboty od 11:00 – 19:00 w Filii nr 2 Masnówka w Parku Zdrojowym

Zapraszamy!