LITERACKIE FIGLE - spotkanie autorskie z Pawłem Beręsewiczem
2024-05-27 14:21:00

tel. 32 471 67 68 wew. 38

Dziś, odbyło się wyjątkowe spotkanie autorskie dla dzieci z Pawłem Beręsewiczem. Pisarz, uwielbiany przez młodych czytelników za swój dowcip i intelektualną rozrywkę, podzielił się z uczestnikami historiami ze swojego życia pisarskiego.

Podczas spotkania dzieci miały niepowtarzalną okazję podyskutować z autorem o jego książkach, tłumaczeniach, literackich zainteresowaniach oraz czytelniczych wyborach i preferencjach.

W czasie spotkania zostały również wręczone nagrody laureatom VII Ogólnopolskiego Konkursu "Wielka Liga Czytelników". To była doskonała okazja, aby zachęcić dzieci do kontaktu z twórczością autora oraz promować wartościową literaturę dziecięcą.

Dziękujemy wszystkim za udział i cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić ten inspirujący dzień!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ