KULTURALNY OPEN SPACE - FESTIWAL LITERACKO-MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY

Park Zdrojowy
ul. Witczaka
29-30.06.2024r.

Za nami Kulturalny Open Space - dwudniowy festiwal pełen atrakcji!
29 i 30 czerwca 2024 r. w Parku Zdrojowym odbyło się niezwykłe literacko-muzyczne wydarzenie, które przyciągnęło tłumy entuzjastów kultury i sztuki. Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w inspirujących spotkaniach autorskich z Aliną Przydatek i KiciNici, Magdą Grzebałkowską, Marcinem Sitko, Michałem "Miśkiem" Koterskim, Edytą Jungowską, Sylwią Zientek, Anną Ciarkowską oraz Łukaszem Orbitowskim.

Magiczne chwile zapewnił Teatr Katarynka ze spektaklem "Księżniczka Rosa i Klimek", który zachwycił zarówno dzieci, jak i dorosłych. Muzyczne doznania na najwyższym poziomie przyniosły energetyczne koncerty zespołu BATNA oraz Edi Sanchez & Cumbancheros, wypełniając park rytmami, które porwały wszystkich do tańca. Winyl Giełda w plenerze przyciągnęła kolekcjonerów płyt winylowych, tworząc niepowtarzalną atmosferę retro.

Ponadto, uczestnicy festiwalu mogli korzystać z licznych atrakcji, takich jak kiermasz książek, strefa brokatowych tatuaży, zaplatanie warkoczyków, kręcenie baloników, rozgrywki gier planszowych z Klubem Kregulec oraz warsztaty: tworzenia tekturowych koników, slime’ów, rysunku pastelami, płaskorzeźb, a także maxikolorowanka, malowanie kredą i plener malarski.

Podczas festiwalu odbyły się również pierwsze warsztaty w ramach projektu "Pod skrzydłami Jastrzębia" – warsztaty tworzenia ECOTORBY, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem
i pozwoliły uczestnikom na kreatywne wykorzystanie materiałów ekologicznych.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i niezapomniane wrażenia! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

GALERIA ZDJĘĆ - DZIEN PIERWSZY
GALERIA ZDJĘĆ - DZIEŃ DRUGI