Witaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju!

KULTURALNY OPEN SPACE - FESTIWAL LITERACKO-MUZYCZNO-ARTYSTYCZNY
2024-05-29 14:34:00

Park Zdrojowy
ul. Witczaka
29-30.06.2024r.

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie - KULTURALNY OPEN SPACE!
Dwudniowy festiwal pełen atrakcji, który zadowoli zarówno miłośników literatury, muzyki, jak i sztuki. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

DZIEŃ PIERWSZY
Data: 29 czerwca ; Miejsce: Park Zdrojowy ; Godzina: 16:00

LITERACKIE SPOTKANIA:
Alina Przydatek i Kici Nici

Autorskie spotkania z warsztatami dla najmłodszych, które przeniosą dzieci w magiczny świat bajek pełen zabawy i kreatywnych wyzwań.
Spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską
Wielokrotnie nagradzana reporterka i autorka bestsellerowych książek. Jej prace to m.in. "Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego" oraz "Beksińscy. Portret podwójny". Spotkanie, którego nie można przegapić!

Spotkanie z Marcinem Sitko
Dziennikarz, producent muzyczny i autor książek o tematyce muzycznej, w tym "Rysiek Riedel we wspomnieniach" i "The Rolling Stones za żelazną kurtyną. Warszawa 1967".
Opowieści pełne pasji i historii muzyki.
Spotkanie z Michałem Koterskim
Popularny aktor, satyryk i prezenter telewizyjny. Znany przede wszystkim z roli Sylwusia Miauczyńskiego w filmach swojego ojca, Marka Koterskiego.

MUZYCZNE EMOCJE:
Koncert Zespołu Batna

Zespół z Jastrzębia-Zdroju, który od 2020 roku dostarcza nam ciężkie gitarowe brzmienia pełne emocji. Przyjdźcie posłuchać tłustych riffów i metalowego pazura!

DODATKOWE ATRAKCJE:
MUSIC SPACE:
Winyl Giełda w plenerze
BOOK SPACE:
Kiermasz książek
GAME SPACE:
Rozgrywa(My) – rozgrywki gier planszowych (współpraca Klub Kregulec)
ART SPACE:
I love slime – warsztaty sensoryczne
I love art & crafts – warsztaty malowania na torbach ECO
Z Wyspiańskim na Ty – warsztaty rysunku pastelami
Zaułek małych form rzeźbiarskich – warsztaty płaskorzeźby
Maxikolorowanka
Malowanie kredą
FUN SPACE:
Fun Space – strefa gier i zabaw

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Wpisz swój adres email

Miejska Biblioteka