Łucja nad morzem - spotkania z książką
2024-06-14 15:02:00

tel. 32 471 67 68 wew. 38

Za nami już ostatnie w tym roku szkolnym „Spotkanie z książką”. Na pożegnanie, wraz z lekturą  tekstu autorstwa Iwony Cybulskiej-Kania pt. „Łucja nad morzem”,  przenieśliśmy się w nadmorską scenerię, uniesieni ciepłem słońca i nadchodzącym czasem wakacyjnych przygód. W nawiązaniu do książki omówiliśmy podstawowe zasady bezpiecznego wypoczynku, a dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych z  wykorzystaniem  gadżetów plażowych oraz w animacji z piosenką.  Podczas zabawy sensorycznej miały  też okazję poznać morskie „skarby”, takie jak rafa koralowa czy różne kształty muszelek. Wakacyjna aura zaniosła nas aż w odległy, tropikalny klimat ku hawajskim wybrzeżom, gdzie najmłodsi wraz z rodzicami mogli wykonać kolorowe girlandy na szyję, zasmakować lemoniady i utrwalić naszą  egzotyczną „podróż” na rodzinnych zdjęciach z przygotowaną fotoramką.  Nie zabrakło także pamiątkowych dyplomów oraz upominków od Biblioteki.

Dziękujemy Wam najmilsi za udział, zaangażowanie i wytrwałość. Będziemy Was mile wspominać. Tymczasem… życzymy udanych wakacji smile

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ