Czytanie na trawie z Biblioteką

Park Zdrojowy
ul. Witczaka
13.07.2024r.

Zapraszamy na wydarzenie "Czytanie na trawie", które odbędzie się 13 lipca w Parku Zdrojowym o godz. 16:00.
W programie czekają na Was:
Spotkanie z Marią Peszek oraz Michałem Zabłockim prezentującym swój nowy program "Zabłocki Satyrycznie"
Maria Peszek
to uznana polska artystka, aktorka i piosenkarka, znana z niezwykle osobistych i odważnych tekstów oraz wyjątkowego stylu muzycznego. Jej twórczość często porusza ważne społeczne tematy, a jej koncerty są pełne emocji i energii.
Michał Zabłocki to znany polski poeta, autor tekstów piosenek oraz scenarzysta. Jego teksty charakteryzują się wyjątkową lekkością, humorem oraz głębią refleksji. Współpracował z wieloma znanymi artystami, a jego utwory zdobyły uznanie zarówno krytyków, jak i szerokiej publiczności.

Akwarium: kreatywne zajęcia, podczas których będziecie mogli stworzyć swoje własne, unikalne dzieła sztuki.

Mölkky® kregle fińskie: doskonała zabawa dla małych i dużych. Sprawdźcie swoje umiejętności w tej popularnej grze plenerowej! Zabawy i animacje.

Nie przegapcie tego popołudnia w Parku Zdrojowym! Zabierzcie ze sobą koc, dobry nastrój i przyłączcie się do nas na "Czytanie na trawie". Do zobaczenia!