Wystawa malarstwa Darii Honcharenko
2024-09-02 13:06:00

Galeria „Pod Sową”

We wrześniu w Galerii Pod Sową prezentowana jest wystawa malarstwa Darii Honcharenko.

Artystka o sobie: "Maluję, ponieważ w sztuce odnajduje możliwość przekazania energii, emocji i ulotnych chwil. Styl, który wybrałam to impresjonizm, który pozwala mi wyrazić wrażenie chwili oraz bawić się kolorem. Sztuka towarzyszy mi przez całe życie i jest dla mnie nie tylko pasją ale także formą komunikacji i wyrazu."

Artystka pochodzi z Ukrainy z Charkowa, wykształcenie plastyczne szlifowała od szkoły podstawowej przez liceum plastyczne po studia indywidualne w pracowniach artystów plastyków.

Dotychczasowe wystawy artystki miały miejsce w Krakowie, Częstochowie, Poznaniu oraz w Ukrainie: w Kijowie, Charkowie.
Prace artystki wystawione będą w Galerii Pod Sową do 30 września.
Zapraszamy.