Warsztaty z Moniką Szymor - Slow Fashion
2024-09-11 14:41:00

27.09.2024 r.
godz. 17:00-20:00

Podczas tego inspirującego spotkania uczestnicy będą mieli okazję poznać zasady świadomych zakupów
i dowiedzieć się, jak wspierać modę zrównoważoną. Monika Szymor, autorka książki „Slow Fashion”, poprowadzi zajęcia, które pomogą zrozumieć, jak podejmować lepsze, bardziej przemyślane decyzje modowe.

Program warsztatów obejmuje trzy kluczowe zagadnienia, które wprowadzą uczestników w świat zrównoważonej mody. Na początek zostanie omówione, dlaczego slow fashion jest tak istotne i jakie korzyści płyną z tego podejścia.

Kolejnym tematem będzie kwestia „ekościemy”, czyli pułapek zastawianych przez popularne sieciówki. Monika pokaże, jak rozpoznać te manipulacje i jak unikać nieświadomych wyborów.

Na koniec warsztatów uczestnicy skupią się na autentyczności i budowaniu swojej garderoby w oparciu o własny, unikalny styl. Celem tej części będzie uświadomienie sobie, że moda to przede wszystkim wyraz indywidualności, a szafa powinna odzwierciedlać naszą osobowość, a nie podążać za chwilowymi trendami.

W planie: quiz, analiza garderoby i tworzenie kolaży, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną garderobę kapsułową!

Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona! Zapisz się w Czytelni, lub pod nr tel. 32 473 10 77

Wydarzenie organizowane w ramach projektu "Pod skrzydłami Jastrzębia"
FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Miasto Jastrzębie-Zdrój Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju Instytut Dziedzictwa i Dialogu - Łaźnia Moszczenica Miejski Ośrodek Kultury Jastrzębie-Zdrój e-Centrum Seniora SREBRNI Jestesmy Tu RAZEM