FASHION CROSSING - wymiana ubrań
2024-09-16 12:50:00

27.09.2024 r.
godz. 17:00-20:00

Masz w szafie ubrania, których już nie nosisz, ale są w świetnym stanie? Wpadnij na Fashion Crossing i wymień
je na coś nowego! Daj drugie życie swoim rzeczom i wspieraj modę w duchu eko.

Wymiany ubrań stają się coraz popularniejsze na całym świecie jako alternatywa dla fast fashion.
To świetny sposób na zdobycie wyjątkowych, często unikalnych rzeczy bez obciążania środowiska. Możesz znaleźć coś oryginalnego, a jednocześnie pozbyć się zalegających ubrań, które czekają na "lepsze czasy".
Jak to działa? Przynosisz ubrania w dobrym stanie, a w zamian wybierasz coś, co przynieśli inni uczestnicy.
To świetny sposób na pozbycie się rzeczy, których już nie używasz, i zdobycie unikalnych ciuchów! Zamiast kupować nowe ubrania, wymieniasz się i pomagasz dbać o planetę, zmniejszając wpływ fast fashion.

Zasady są proste:
✔ Wymiana zaczyna się punktualnie o 17:00 – wszyscy mają równe szanse!
✔ Wstęp jest bezpłatny
✔ Ubrania muszą być czyste i niezniszczone
✔Ciuchami się wymieniamy, a nie sprzedajemy
✔ Możesz przynieść dowolną ilość ubrań
✔ Rzeczy, na które się nie wymienisz, musisz zabrać z powrotem.

Przyjdź, wymień się, i zrób coś dobrego dla siebie i środowiska!

Wydarzenie organizowane w ramach projektu "Pod skrzydłami Jastrzębia"
FunduszeUE #FunduszeEuropejskie
Miasto Jastrzębie-Zdrój Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju Instytut Dziedzictwa i Dialogu - Łaźnia Moszczenica Miejski Ośrodek Kultury Jastrzębie-Zdrój e-Centrum Seniora SREBRNI Jestesmy Tu RAZEM