Nowości w Wypożyczalni Gier Planszowych
2024-09-25 11:53:00

ul. Witczaka 3a
e-mail: filia2@biblioteka.jastrzebie.pl

Szukasz wyjątkowej rozrywki na wieczór z przyjaciółmi lub rodziną? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! ???? Do naszej wypożyczalni właśnie trafiły najnowsze planszówki, które musisz wypróbować! ????

???? Oto kilka z naszych najnowszych tytułów:
• Velomino ????‍♂️ – Przejedź przez fascynujące szlaki w tej oryginalnej grze strategicznej!
• ZPUA z trupa ????‍♂️ – Horror z dreszczykiem emocji – walcz o przetrwanie w świecie pełnym niebezpieczeństw.
• Dobry Rok: Klonowa Dolina ???? – Buduj swoją dolinę i ciesz się spokojem natury w tej klimatycznej grze.
• Nanga Panbat ????️ – Podejmij wyzwanie i zdobądź jeden z najtrudniejszych szczytów na świecie!
• Sprytni Ogrodnicy ???? – Poczuj się jak prawdziwy ogrodnik, tworząc symetryczne i kolorowe ogrody.
• Symetryczne ścieżki ???? – Gra logiczna, która przetestuje Twoją wyobraźnię przestrzenną!
• Wróżka i Czarodziej ✨ – Magiczna gra pełna czarów i zagadek, idealna dla całej rodziny.
• Osaczeni ???? – Spróbuj uciec z trudnych sytuacji i nie daj się złapać!
• El Grande ???? – Klasyczna gra strategiczna o walce o wpływy w Hiszpanii.

???? Zarezerwuj swoje ulubione gry już teraz i przeżyj niezapomniane przygody! ????