KACPERIADA - spotkanie dla dzieci z Grzegorzem Kasdepke
2024-10-11 15:24:00

22.10.2024 r.

Już 22 października o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej odbędzie się spotkanie autorskie z Grzegorzem Kasdepke – popularnym pisarzem, dziennikarzem i autorem uwielbianych książek dla dzieci i młodzieży. Grzegorz Kasdepke, laureat wielu nagród w tym Brązowego Medalu "Zasłużony Kulturze Gloria Artis", od lat współpracuje z wydawnictwami literatury dziecięcej, tworząc opowieści, które bawią i uczą kolejne pokolenia.

Podczas spotkania będzie okazja do rozmowy z autorem, odkrycia tajemnic jego twórczości oraz poznania jego ulubionych ekranizacji książkowych. Nie zabraknie również fascynujących opowieści o procesie pisania
i inspiracjach, które prowadzą do powstawania jego książek. To doskonała okazja do spędzenia inspirującego popołudnia w gronie miłośników literatury.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, zarówno dzieci, jak i rodziców, na to niezwykłe wydarzenie!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury