Witaj w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju!

Aktualności

Porozmawiajmy o książkach: Alicja w krainie czarów
2024-12-31 11:37:00

Biblioteka Główna
ul. Wielkopolska 1a
15.01.2025 r.
godz. 18:00

15 stycznia w Bibliotece Głównej odbyło się wyjątkowe spotkanie otwierające nowy rok czytelniczy Dyskusyjnego Klubu Książki. Tematem wieczoru była fascynująca podróż do „Krainy Czarów”, którą poprowadziła Danuta Radomska-Filipek.
Podczas spotkania prelegentka wprowadziła uczestników w magiczny świat „Alicji w Krainie Czarów”. Opowiadała o życiu i twórczości Carrolla, interpretacjach jego książek, a także o wpływie „Alicji”
na literaturę i kulturę. Uczestnicy mieli niebywałą okazję podziwiać niezwykłą kolekcję książek i przedmiotów inspirowanych tą klasyczną opowieścią, którą Pani Danuta zgromadziła przez lata.
To był niezapomniany wieczór, który z całą pewnością zainspirował uczestników do ponownego zanurzenia
się w literacki świat „Alicji”.
Zachęcamy do odwiedzenia strony https://lawendowykapelusz.pl/ , na której pani Danuta Radomska-Filipek wprowadza do świata Alicji w Krainie Czarów.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Newsletter

Wpisz swój adres email

Miejska Biblioteka
Publiczna

w Jastrzębiu-Zdroju

44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska 1a

32 471 76 97 ; 32 471 67 68