Dzień Dziecka z Biblioteką w Parku Zdrojowym

Park Zdrojowy
01.06.2013r.
godz.16:00

01 czerwca odbyła się rodzinna impreza plenerowa - Dzień Dziecka z Biblioteką w Parku Zdrojowym. Już tradycyjnie imprezę otwierała "Lokomotywa" Juliana Tuwima, którą czytali pracownicy Biblioteki. Następnie przyszedł czas na przedstawienia teatralne pierwsze w wykonaniu znanych jastrzębian - "Legenda o jastrzębskim Rycerzu”, drugie w wykonaniu PRYM ART - „Koziołek Matołek i jego przygody”. Na dzieci czekały również - Bańkowe Show, szczudlarze, „Koń Czarnego Rycerza”, „Zamek jastrzębskiego Rycerza” i „Patchworkowa roztańczona para” – rodzinne zabawy kreatywne, tworzenie Artystycznej Książki, tworzenie wspólnego obrazu panoramy, eko-warsztaty twórcze, czytanie bajek, animacje i zabawy.  Na wszystkich chętnych czekały Bajkobusy, które przywoziły i odwoziły uczestników imprezy z terenu całego miasta.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Wydarzenie  w ramach projektu "Jastrzębski Przystanek Literacki" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.