Wakacje tuż-tuż, a my już poczuliśmy letni klimat! W Filii nr 5 gościliśmy uczniów
ze Szkoły Podstawowej nr 12.
Spotkanie rozpoczęliśmy od wspólnego głośnego czytania. Dzieci wysłuchały opowiadania „Wakacje” Grzegorza Kasdepke z książki „Słodki rok Kuby i Buby”.
Następnie przyszedł czas na dawkę śmiechu i zabawy podczas wakacyjnych kalamburów. Na zakończenie uczniowie stworzyli kolorowe prace plastyczne przedstawiające ich wakacyjne marzenia. Dziękujemy za odwiedziny i wspólnie spędzony czas!
A jakie są Wasze plany na te wakacje? Życzymy abyście wszystkie zrealizowali!
Filia nr 5
ul. Jasna 1a
tel. 32 475 25 51
e-mail: filia5@biblioteka.jastrzebie.pl