Najważniejsze wydarzenia muzyczne 2022 roku!

Nadchodzący rok zapowiada się bardzo ciekawie pod względem wydarzeń muzycznych. W planach jest całkiem  sporo dużych koncertów gwiazd światowego formatu. Planujesz wybrać się na któryś z nich? Zobacz więc, jakie masz opcje do wyboru i zrób sobie podkład korzystając z bogatych zbiorów Mediatekicool

Jeżeli wszystko pójdzie dobrze z planem, to na 2022 r.  w Polsce zapowiedzieli się już najwięksi artyści, a to dopiero początek….

Pójście na dobry koncert to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu. Szczególnie jeśli jest to koncert ulubionego wykonawcy zagranicznego. Sprawdź koniecznie jakie koncerty w Polsce planowane są na najbliższy rok.  Kto wie, może któryś z nich odbędzie się w Twojej okolicy?

STYCZEŃ  - Gregorian

LUTY  – LP, Enrique Iglesias

MARZEC – Avril Lavigne, Alvaro Soler, Within Temptation

MAJ -  OneRepublic, James Blunt, Korn,