Piegowate lato 2016 - wakacje z Panem Kleksem - Filia nr 3

Wakacje z Panem Kleksem w Filii nr 3 rozpoczęły się warsztatami na świeżym powietrzu. Dzieci projektowały własne furtki do bajek, a potem malowały je farbami na papierze przyklejonym do płotu. Drugiego dnia zajrzeliśmy przez nasze furtki do środka ulubionych bajek, a praca plastyczna polegała na wymyśleniu tajemnego wejścia do bajki i zilustrowania jej. Kolejny dzień spędziliśmy na grach i zabawach integracyjnych, takich jak „Chusta”, „Wartowniku, pilnuj kluczy”, „Kto, tak jak ja”. Tradycją naszej Filii jest gra w Mafię. I tym razem nie zabrakło emocji oraz niespodzianek podczas zabawy. Zapraszamy na kolejne warsztaty.