Przeczytaj, przyjdź, porozmawiaj: Złodziejka książek Markus Zusak

Na listopadowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się wielbiciele literatury beletrystycznej. Dyskusję wywołała książka Markusa Zusaka "Złodziejka książek". Ta niezwykle wzruszająca historia, porusza bardzo istotne wątki związane z II wojną światową. Dzieciństwo w cieniu wojny, Holocaust, samotność, siła słowa to tylko niektóre z zagadnień poruszane podczas spotkania.

Program realizowany jest we współpracy z Instytutem Książki

Lipiec 2020