Skarpeta dobra na wszystko- warsztaty dla przedszkolaków w ramach Bibliotecznej Akademii Przedszkola

Podczas grudniowych i styczniowych spotkań dla przedszkolaków zaprezentowano kolejne historie o przygodach niesamowitych skarpetek. Dzieci wysłuchały opowiadania o skarpetce, która chciała zostać politykiem i zmieniać świat na lepsze. Dla przedszkolaków była to lekcja wiedzy o społeczeństwie, która przybliżyła im wiedzę na temat pojęć takich jak: polityka, demokracja, strajk, demonstracja. Podczas styczniowych warsztatów dzieci próbowały znaleźć odpowiedź na pytanie co robić aby się nie nudzić, szczególnie kiedy dopada nas choroba. Podczas każdego spotkania wykonano prace plastyczne inspirowane tematem spotkania.